העסקת חברה מקצועית לתכנון והקמת גינות כחלק מתחזוקת הבית או העסק, היא אחת החלטות ההשקעה החכמות שתוכלו לעשות אי פעם. המעצבים שלנו הוכשרו בעקרונות של עיצוב נוף וגננות. אנו יכולים לעזור ללקוחותינו להימנע מהטעויות היקרות שיכולות להפוך את החלום של עיצוב נוף, לסיוט.

 

אחד החלקים החשובים בתהליך הקמת גינה הוא תכנון הנוף.
כמעצבי נוף, אנו מיומנים במושגי עיצוב בסיסיים ומקצועיים, אנו יודעים למצוא את הפרופורציה, האחדות , השילוב, האיזון, הפרספקטיבה, שילוב הצבעים והמרקמים. כך אנו יוצרים עיצובים יחודיים אשר מרכיבים גינה עשירה בחיים ובצבעים.

אצלנו אין תירוצים כמו "הגינה שלך לא פורחת כי חורף". אנו משלבים צמחים עונתיים עם צמחים ירוקי עד-כך שבכל עונות השנה, נוף הגן משתנה והגינה פורחת בצבעים שונים.
מראה הגינה משתנה משמעותית מחודש לחודש וכך הגינות שאנו מעצבים תמיד נראות רעננות וייחודיות.

יש לנו ידע מקיף בבוטניקה ובצמחים, כך שהלקוח לעולם לא יכול לטעות בקשר למיקומו הנכון של עץ או פרח מסויים ואף יותר מזה - לעולם לא ישתול בטעות עץ החולה במחלה מדבקת בגינתו.

מעל הכל, יש לנו מודעות גבוהה לסביבה הטבעית-חשוב לנו להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ולעצב גינות שמשתלבות עם הנוף בהרמוניה מושלמת.
בעת התכנון אנו תמיד לוקחים בחשבון שהגינה היא נוף קטן בתוך הנוף הגדול שבו היא נמצאת. כחלק מהמחויבויות שלנו אנו תמיד מרחיבים את האופקים ומכירים טכנולוגיות חדשות וספקים חדשים, אנו נדאג להציע ללקוח את המוצר היעיל ביותר בהתאם לצרכיו, ובהתאם לצורך אנחנו גם נביא את המוצר הנדרש מהמקום הזול ביותר, כדי להשלים פרויקטים בצורה המוצלחת ביותר.

 

 

 

עוד

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף