התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי הופכת את התחזוקה והניקיון של סביבת הגן לפשוטה וחסכונית בצורה משמעותית. יותר ויותר אנשים מחליטים להתקין דשא סינטטי כתחליף לדשא החי ומשטחי דשא סינטטי הופכים לנפוצים מאוד ברוב סוגי הגינות.

התקנת דשא סינטטי בצורה מקצועית היא מה שיקבע את אחידות המשטח ואת אורח החיים שלו. לכן, יש להקפיד על החוקים השונים בזמן התקנת דשא סינטטי על אדמה או על כל משטח אחר. 
תכנון יעיל להתקנת דשא סינטטי חוסך כסף על בלאי של חומרים ושעות עבודה מיותרות.

לנו בחברת אמא אדמה, יש ניסיון רחב בהתקנת משטחי דשא סינטטי מכל הסוגים ובכל איזור שנדרש. אנו יודעים להתמודד עם כל סוגי האדמות ולהתקין דשא סינטטי בצורה מקצועית - גם בגינות בהן קיימים מכשולים טופוגרפיים קשים. 
בין אם מדובר בגינה רוויה בצמחים או בגינה עם הרים וגבעות - אנו נדע להתמודד עם כל סוג של שטח ביעילות ומקצועיות.

כחלק מההתחייבויות שלנו כחברת גינון, אנו נותנים אחריות מלאה על התקנת דשא סינטטי ואחריות מורחבת על חומרי הגלם במידה ומשטחי הדשא הסינטטי סופקו על ידינו.

לנו בחברת אמא אדמה יש תהליך מהיר ויעיל המאפשר חיסכון בעלויות על שעות העבודה ואנו יכולים לספק את כלל סוגי הדשא הסינטטי במחירים התחרותיים בשוק.

שלבי התקנת דשא סינטטי

בשלב הראשון אנו נפגשים עם הלקוח בשטח המיועד ומתייעצים איתו בנוגע לשימושים בדשא סינטטי. על פי השימושים, אנו מציעים ללקוח סוגים שונים של דשא סינטטי ומגיעים להחלטה באיזה סוג דשא סינטטי נשתמש.
באמצעות מכשור מתקדם, אנו מודדים את השטח בדיוק ומחשבים את צורת החיתוך היעילה ביותר. זאת על מנת לחסוך בחומר ולייצר כמה שפחות פסולת.
עם סיום המדידות אנו מציעים ללקוח הצעת מחיר הכוללת בתוכה את זמני ההתחלה והסיום של הפרוייקט.
במידה והלקוח מרוצה מההצעה - אנו מתחילים התקנת דשא סינטטי בזמן שנקבע.

בשלב השני אנו מתחילים את התקנת הדשא. הכנת השטח היא החלק החשוב ביותר בהתקנת דשא סינטטי ולכן אנו דואגים לבצע אותו כהלכה בהתאם לתנאי השטח.
כאמור, כל שטח דורש התקנה שונה ותהליך עיבוד השטח משתנה בהתאם לכך.
ברוב המקרים מבצעים את כל הכנת השטח לבד אך בהתאם לצורך במכשור כבד אנו מזמינים קבלן חיצוני שכבר נכלל בהצעת המחיר הראשונית.

בשלב השלישי אנו פורסים את משטחי הדשא הסינטטי ומקבעים אותו לאדמה.
תהליך זה דורש חיתוכים מדוייקים שאותם אנו מבצעים ללא בעיה הודות למדידות המדוייקות שביצענו בהתחלה. בהתאם לשטח, אנו מקבעים את משטחי הדשא הסינטטי בשיטות שונות להבטחת עמידותם לאורך שנים.
לאחר החיתוך והקיבוע, אנו מסיימים את העבודה באיסוף שאריות הפסולת וממחזרים את כל שניתן למחזר. גינת הלקוח נשארת נקייה ומסודרת.

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות צור קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותך.

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף