תאורת גינה המתוכננת בצורה נכונה ויעילה היא מה שמבדיל בין גינה שאפשר להנות ממנה גם בלילה, לגינה חשוכה ונטולת פונקצונאליות. לכן חשוב מאוד לבחור את גופי התאורה הנכונים ולשלב אותם בצורה שתאיר את כל הגינה באלגנטיות ומבלי לבזבז חשמל.

משנה לשנה, הטכנולוגיות הקשורות לתאורת הגן הולכות ומתקדמות. אנו מחוייבים לרוץ אחרי השוק ולהכיר את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שאפשר למצוא.
ההתקדמות הטכנולוגית באה לידי ביטוי בעיקר בחסכון בחשמל.

במידה ומערכת התאורה מתוכננת בקפידה, ניתן היום להאיר גינה פרטית שלמה באותה כמות חשמל שהיינו משתמשים בה בעבר כדי להדליק נורה אחת. 
יתרון עצום זה, הופך את ההזדמנות לתכנון מערכת חשמל במתח נמוך למשתלם ביותר.

אנו בחברת אמא אדמה, מספקים ומתקינים גופי תאורה ונורות לד המוזנים במתח נמוך-לחסכון מירבי בחשמל ולביטחון מוגבר נגד התחשמלות. 

כאמור, תכנון מערכת התאורה הינו חלק חשוב מהקמתה. לכן, אנו עובדים בצורה מסודרת ויעילה בה אנו חוסכים הרבה כסף ללקוחותינו, גם בהקמה וגם בהוצאות החשמל השוטפות. 
כך אנו יכולים להבטיח את שביעות רצונו של הלקוח.

את תכנון והתקנת תאורת הגן אנו מחלקים למספר שלבים:

בשלב הראשון, כמו בכל הפרוייקטים, אנו מייעצים ללקוח על גופי התאורה שבהם מומלץ לו להשתמש בהתאם לצרכיו. 
עם הגעתנו להחלטות, אנו משרטטים תכנית מדוייקת של מבנה המערכת ומציגים ללקוח כיצד אנו ממליצים לבצע התקנת תאורת גן.

ברגע שהחלטנו יחד עם הלקוח תכנית שלפיה נעבוד, אנו מתחילים בהתקנת התאורה. בהנחה שהלקוח מעוניין להתקין גופי תאורה שכבר רכש ממקום אחר, אנו משלבים אותם בתכנית מראש. במידה ולא- אנו נספק את כל החומרים הדרושים לביצוע הפרוייקט במחירים הזולים ביותר.

בהתקנת מערכות גדולות יש צורך בחשמלאי בעל הסמכה לעבודה עם מתח גבוה. אנו נדאג לכלול בתכנית גם אותו ובכך להסיר מהלקוח כל התעסקות עם בעלי מקצוע שונים.

עם סיום התקנת מערכת התאורה, אנו אוספים את כל הפסולת שנותרה בשטח הגן ומעבירים אותה למחזור.
לבסוף, אנו מבצעים בדיקה מקיפה של כל גופי התאורה באור יום וכמו כן באים בשעות החושך לכיוונים אחרונים של גופי התאורה בגינת הלקוח.

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף