תכנון ובניית בריכות נוי ודגים לגינה

בריכת נוי עם דגים היא אלמנט בולט בכל גינה שבה היא תוקם. אנשים רבים חוששים שתחזוקת בריכות נוי וגידול הדגים היא מפרכת, אך בעזרת תכנון נכון של הבריכה, ניתן להסיר כל דאגה בקשר לתחזוקתה.

בריכת נוי ודגים מתקיימת כמערכת אקולוגית המתחזקת את עצמה ודורשת מעט מאוד טיפול.

בהתאם לגודל הבריכה, המערכת האקולוגית מתייצבת בתוך זמן קצר וכך היא מתחילה לייצר גם את רוב האוכל לדגים. בריכת הנוי למעשה מאגר מים טבעי המשתלב בהרמוניה עם גן נוי.

כחלק מהבריכה, אנו משלבים גם דגי נוי הניזונים מחרקים ומעופפים הנמצאים בגינה, כך שבנוסף ליופיה-בריכת הדגים הופכת למדביר האורגני הבולט בגינת הנוי. דגי נוי הגדלים במרחב טיבעי וניזונים מאוכל טרי, בריאים יותר והצבעים שלהם בולטים יותר.

לחברת אמא אדמה, יש את היכולת להתקין בריכות נוי בכל מקום ועל בסיס כל תשתית-ברשותנו טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו להקים בריכות נוי גם באיזורים בהם אין חשמל ומים. צוות העובדים שלנו בעל ידע מקיף ושיטות מוכחות להקמת מערכת אקולוגית יציבה בתוך זמן קצר מאוד, ללא שימוש בחומרים חיצוניים.

בהנחה והקמת הבריכה לא מתבצעת כחלק מהקמת גינה, אנו מתכננים עם הלקוח את בריכת הנוי החדשה שלו בהתאם לצרכיו, תוך הצעת האלמנטים המתאימים ביותר למילוי המשימה. בתכנית אנו כוללים את גודל הבריכה וצורתה, צמחיית הנוי, משאבות וציוד טכני וכמובן את הזמן לביצוע הפרוייקט ועלויותיו.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר- צור איתנו קשר עוד היום.

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף