הקמת גינות גג

תכנון והקמת גינת גג עשוי להפוך להרפתקאה שאינה נגמרת. להתאמת הצמחייה וריהוט הגן יש השפעה משמעותית על היופי והאופי של גינת הגג. לחברת אמא אדמה ניסיון רב בתכנון והקמת גינות גג ומרפסות. בנוסף לניסיון והידע הנרחב של עובדי החברה, אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות יצירתיים לתכנון גינת הגג בצורה המתאימה ביותר ללקוח.

בחברת אמא אדמה אנו מקפידים לעבוד בצורה מסודרת ומדוייקת בהתאם לבקשות ולצרכי הלקוח, לכן, בשלב הראשון אנו מתכננים את גינת הגג ביחד עם הלקוח ומציעים לו את מגוון הפתרונות שאנו יכולים לשלב בגינתו.

שלבי הקמת גינת הגג:

בשלב הראשון אנו מתכננים את המבנה הכללי של גינת הגג בהתאם לבקשות הלקוח. השלב הראשון כולל את התקציב המקסימאלי לביצוע הפרוייקט ואת הדרישות מגינת הגג.
התכנית כוללת את כל הפרטים שבגינת הגג, כמו החיפוי, הצמחים, מערכת ההשקיה, התאורה, הריהוט והדשא הסינטטי. כל מרכיב ילקח בחשבון מראש על מנת לעמוד בתקציב ולניצול המיטבי של שטח הגג.

עם סיום התכנית והחלטת הלקוח לביצוע הפרויקט, אנו דואגים להזמין את כל המרכיבים הנחוצים להקמת הגינה מהמקומות הזולים ביותר. את החומרים אנו מזמינים לגינת הלקוח היעודית באותו היום. ברגע שכל החומרים נמצאים בגינת הגג אנו מתחילים בהקמתה. 
בהתאם לצורך אנו נזמין עובדי קבלן מוסמכים לביצוע עבודות הדורשות הסמכה (כמו חשמלאי), את תהליך ההקמה אנו מבצעים בצורה מתוכננת ומסודרת המחולקת לשלבים. בזכות התכנית המסודרת אנו מסוגלים לבצע את ההקמה בצורה יעילה ולחסוך בשעות העבודה ובחומרי הגלם.

עם סיום העבודה, אנו אוספים את כל שאריות הפסולת שנשארה בגינת הגג ולהשליך אותה למחזור כל עוד ניתן.

בהתאם לצורך אנו ניתן ללקוח תדרוך קצר על הצמחייה שבגינת הגג שלו ועל הדרישות שלה. בהתאם לבקשת הלקוח, אנו קובעים תזמון שבו אנו נבוא לתחזק את גינת הגג. 

צור עימנו קשר וקבע פגישת ייעוץ, בה נתכנן יחדיו את גינת הגג הבאה שלך בצורה הטובה ביותר.

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף