עיצוב והקמת גינות יוקרה

עיצוב והקמת גינת יוקרה המתאימה לצרכים משתנה בין אנשים, לכן אספנו את סגנונות העיצוב העיקריים המשמשים לעיצוב והקמת גינות יוקרה בארצנו.
עובדי החברה מתכננים ומקימים גינות יוקרה בסגנונות שונים וחשוב לנו להכיר ללקוח את סגנונות העיצוב, תהליך ההקמה ואת חוקי התכנון הבסיסיים של כל גינה.

הקמת גינות מתבצעת במספר דרכים. סגנונות עיצוב הגינה שאנו מבצעים הם:

  • גינות נוי פרטיות - לחברת אמא אדמה ניסיון רב בתכנון והקמת גינות נוי בכל הגדלים. אנו מלווים את הלקוח משלב התכנון ועד לתחזוקת הגינה באופן שוטף.

  • גינות גג - בידינו ניסיון רחב בתכנון והקמת גינות גג ומרפסות תלויות. אנו מסוגלים לעצב מרפסת ירוקה ופורחת ולהקנות לה אווירה של גן נוי בזעיר-אנפין, גם כשמדובר במקומות הצפופים ביותר.

  • גינות ירק אורגניות - שילוב של גינות ירק אורגניות או חממת גידול בגינת הנוי מהווה ערך מוסף לגינה, עם התכנון הנכון ניתן לשלב גינה אורגנית פוריה ובריאה בכל גודל של שטח ולהינות מהגינה אפילו במטבח.

  • גנים פונקציונליים - גינה פונקציונלית היא גינה שבה משלבים מתקני ספורט, משחקים לילדים ולפעמים גם למבוגרים. באפשרותנו לתכנן ולהקים גינות פונקציונליות לכל מטרה, תוך שמירה על חוקי התכנון של גינה פונקציונלית תקנית ובטוחה.

  • גנים מינימליסטיים - עיצוב מינימאליסטי של גן חייב להיות מדוייק החל מבחירת הצמחים ואביזרי הנוי ועד למיקום של כל פריט בגינה. אנו בחברת אמא אדמה עובדים בדיוק מירבי ובזכות התכנית המסודרת שלנו, אנו מסוגלים להבטיח את השילוב המושלם והתכנון הדייקני ביותר על מנת לספק את שביעות רצון הלקוח.

כל תכנית עבודה שלנו כוללת את המרכיבים המתאימים ביותר ואת תכנית ההקמה הברורה והיעילה ביותר, בכדי להקים את הגינה המושלמת עבור הלקוח.
בקר בגלרית התמונות שלנו לצפיה בעבודותינו וצור איתנו קשר לייעוץ והזמנה.

 

 

 

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף