הקמת גינות חסכוניות

גינה חסכונית היא מושלמת עבור אנשים שאוהבים ליהנות מגינה מטופחת, אך אינם מעוניינים בהוצאות הכלכליות הנלוות להקמה והתחזוקה של גינה מפוארת. חברת אמא אדמה מציעה פתרונות מתקדמים להקמת גינות חסכוניות וקסומות.

עם התכנון הקפדני והחומרים הנכונים, ניתן לשדרג כל גינה ולהפוך אותה לגינה חסכונית מבלי לפגוע במראה ובחוויה של הישיבה בה.

אחד היתרונות הבולטים ביותר בהקמת גינה חסכונית הוא החיסכון במים.
חלק חשוב בהקמת גינה חסכונית במים הוא התקנת מערכת ההשקיה הנכונה, אשר תבטיח השקייה ממוקדת ויעילה.
חלק נוסף שאנו לוקחים בחשבון בזמן תכנון גינה חסכונית הוא חיפוי האדמה ושתילת צמחים חסכוניים במים.
בגינה חסכונית נעשה שימוש בדשא סינטטי, אשר מהווה תחליף לדשא החי. הדשא הסינטטי הינו תחליף חסכוני ביותר שכן אין צורך בהשקייה, אין צורך בכיסוח ואין צורך בהדברה נגד חרקים ומזיקים אחרים. משטחי הדשא הסינטטי נותרים ירוקים כל השנה.

חיסכון בחשמל הוא עוד אחד מן האלמנטים החשובים שאנו לוקחים בחשבון בזמן התכנון של גינה חסכונית. אנו מבצעים התקנת תאורת גינה רק לאחר תכנון מדויק שיבטיח לכם גינה מוארת בצורה יעילה וחכמה.

בגינות נוי רבות נוהגים לשלב משטח דק ופרגולה. צוות הנגרים שלנו בעל ניסיון וידע נרחב ובידם הכלים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיבטיחו את שביעות רצונך בכל סוג של עבודת עץ.

ולאוהבי כדור הארץ-לא נשכח כי בהקמת גינה חסכונית אנו מתחשבים גם באיכות הסביבה, שכן החסיכון במים בגינה חסכונית בא לידי ביטוי בשמירה על מקורות המים של ארצנו. כמו כן, החיסכון בחשמל בהקמת גינה חסכונית חשוב מאוד למען השמירה על איכות הסביבה, בכך שהוא חוסך שריפת פחם מזהם בתחנות הכוח.

צור איתנו קשר עוד היום לייעוץ ולהקמת גינות חסכוניות.

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף