הקמת מדשאות

גינה לא יכולה להיות מושלמת כל עוד אין בה מדשאה. בשנים האחרונות נראית עלייה הולכת וגוברת בשימוש בדשא הסינטטי, אך יחד עם זאת-רבים מעדיפים להישאר עם הדשא הטבעי הטוב והמוכר. הקמת מדשאות טבעיות היא חלק מהשירותים שחברת אמא-אדמה מציעה לכם. מובטחת לכם מדשאה איכותית ועמידה.

הקמת מדשאות היא צעד הכרחי ליצירת גינה מדוגמת ופורחת.
לדשא הסינטטי  סוגים ויתרונות רבים, אך מדשאה טבעית אינה נופלת ממנו ביתרונותיה. אמנם הקמת מדשאות טבעיות מחייבת השקייה וכיסוח, אך אין תחליף לגינה טבעית, מעוצבת וכפרית.

אנו בחברת אמא אדמה עובדים בצמוד ללקוח ולרצונותיו ומיומנים בהקמת מדשאות מכל סוג.  

שלבי הקמת מדשאה

בשלב הראשון, מתקיימת התייעצות יחד עם הלקוח לגבי סוג הדשא שנשתול. הדבר תלוי במיקום גאוגרפי, בתנאי האקלים במקום וכמובן טעם אישי. לאחר מכן, מודדים את השטח המיועד לשתילת הדשא, בכדי לדעת מהי כמות מרבדי הדשא שיש לספק.
במידה והלקוח מספק באופן עצמאי את מרבדי הדשא, אנו ניגשים לשלב הבא.
בסיום שלב זה, הלקוח מקבל מאיתנו הצעת מחיר מפורטת הכוללת עלויות חומרים ועבודה וזמני התחלה וסיום של הפרויקט. במידה והצעתנו מקובלת על הלקוח, אנו מבצעים הזמנה של מרבדי הדשא ומתחילים בפעולות הכנת השטח במועד שנקבע.

בשלב בשני, לפני שניגשים למלאכת שתילת הדשא, יש להכין את השטח המיועד לשתילה-מתבצע ניכוש עשבים ופינוי אבנים, ענפים ושאר דברים העשויים להפריע לקליטתו של הדשא.

לאחר מכן, אנו מבצעים תיחוח עמוק של האדמה תוך שילוב של קומפוסט בקרקע ואם נדרש, הוספת אדמה במקומות החסרים ואז מיישרים ומהדקים את הקרקע.
במידה והקמת המדשאה היא חלק מפרויקט הקמת גינה- תהליך התקנת מערכת השקיה לדשא מתבצע בשלב הזה.

לבסוף מניחים את מרבדי הדשא ומהדקים אותו היטב על מנת לשחרר את האוויר הנמצא בין האדמה למרבד הדשא.
הקמת מדשאות היא תהליך פשוט ואינו מצריך זמן רב.

צרו איתנו קשר כבר עכשיו והעניקו לעצמכם גינה ירוקה ואיכותית!

צרו קשר

לקבלת יעוץ והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס הקצר.

שירות באיזור המרכז והדרום

0527517178

שליחת הודעה

© 2018 כל הזכויות שמורות לאמא אדמה גינון ועיצוב נוף